Call us toll free: +90 232 463 6903
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Dünyasına Adım Atın

Ortaya çıkışından bu yana, pazarlamacılar interneti bir laboratuvar gibi görerek satışı ve müşteri sadakatini artıracak formülü çözmek için uğraştılar. Tüketiciler ise interneti, tüm alışveriş sürecini baştan aşağı değiştirecek kadar benimsediler. Bu evrimi anlayabilen pazarlamacılar dijital etkileşimi, tüm süreçlerini, bütçelerini, önceliklerini gözden geçirerek pazarlama stratejilerinin merkezine taşıdılar.

Bugün tüketiciler satın alma kararı verirken markalarla sürekli etkileşim halindeler. Tüketiciler, önceden ailelerinden ve arkadaşlarından almak istedikleri ürünlerle ilgili tavsiyeler alırken şimdi fiyat karşılaştırmaları için web sitelerini, ürün yorumlarını okumak için forumları ve sosyal paylaşım sitelerini ziyaret ediyorlar.

Tüm bu aşamalardan geçerken tüketici ile bağlantı kurabilen, online içeriğini verimli ve hızlı bir şekilde güncelleyen, yönetebilen ve aktivitelerini ölçümleyebilen firmalar değer yaratabilirler.

MarkaTerapi, dijital pazarlama dünyasında müşterileri ile etkileşime geçmek isteyen firmalara web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, online reklam ve e-mail pazarlaması konularında çözümler sunuyor.

[divider_dots]